Image

SymDesigner Hakkında

Symdesigner, iş için moda çizimleri ve giyim markaları, pazarlama, basın ve sosyal medya için tasarım geliştiren twincostum markasının kurucusudur. Moda çizimlerini ve dünyanın dört bir yanındaki tasarım ve moda projelerini takip ederek sanatsal işbirliği formları ve giyim, güzellik ve lüks markalarla çoklu iş ortaklıkları oluşturuyoruz.

Sym.designer müşterileri çeşitli ve farklı tiptedir.Giyim markaları, moda evleri, moda tasarımcıları,, stilistler, moda dergileri, özel müşteriler ve üretim, iş ve pazarlama için moda illüstrasyonlarını ve tasarım projelerinde çalışıyoruz. Hedefimiz, uzun vadeli işbirlikleri tutarak ortaklarımızın başarısını artırmaya yardımcı olmaktır. Yeni moda fikirlerinin yaratılması üzerinde çalışıp, müşterilerimizin vizyonunu gösterip ve moda tasarımlarını ortaya çıkartmaya çalışıyoruz.

Çalıma Stili

Çalışma süreci: kadın, erkek ve çocuklar için giyimle ilgili her tür ürünü çalışıyoruz. Moda resmimiz, bitmiş formunda göründüğü gibi, tasarlanan kıyafeti görselleştirmeyi amaçlamaklamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak moda çizimleri üzerinde 2 olası yolla çalışıyoruz:

1) müşterinin moda fikirlerini, müşterinin isteklerini tam olarak takip ederek ve fikirlerini görsel içeriğe dönüştürerek örneklendiriyoruz. Hayal güçlerini gerçeğe dönüştürdüğümüzü görmek için : giyim markaları / moda evleri / aksesuar markalarının couture, hazır giyim ve aksesuarları ile çalışıyoruz

2) proje başlangıcında ortaklarımızdan talep edilen sanatsal yönü kullanarak, müşterinin anlayışını sadece nihai sonucu birlikte geliştirmek için bir temel olarak takip ederek, moda tasarımı orijinal fikirlerimizle yeni moda çizimleri oluşturuyoruzMüşterinin yaratıcı vizyonundan ve moda tasarımı ve giyim eşyası alanındaki tecrübemizden esinlenerek, bize emanet eden giyim markalarının / moda evlerinin / aksesuar markalarının gelecekteki üretimine (couture / hazır giyim) hazır yeni örnekleri ayrıntılı olarak gösteriyoruz.